Kurumsal

Uğurlu Metal

Hakkımızda

Uğurlu Hurda Demir Sanayi Ltd. Şti. 1970 yılından bu yana kalite, güven ve dürüstlüğü ilke edinmiş önce müşteri memnuniyeti diyerek sektörde yoluna devam etmektedir.

Uğurlu Metal

Misyon

Hurda atık demek değil, geri dönüşüm de yok etmek demek değildir. Hurda değer yaratmada ve yeni ürünler için ham madde gereksinimini karşılamaktadır. Firmamız hurda metal alımı alanında ekibimizle müşterilere en iyi fiyat ve en iyi hizmet sunabilme anlayışı içindedir. Uğurlu Hurda Demir 2000' li yılların başından itibaren sandviç panel, trapez sac ve rulo sac satışına başlamış olup bu alanda yüksek kalitede satış ve müşteri memnuniyeti sağlamış bulunmaktadır. Ayrıca profil boru satışı da bulunmaktadır. Uğurlu Hurda Demir San. ve Tic. Ltd. Şti., Şekerpınar panel Şubesi ve Marmara Geri Dönüşümcüler Sanayi Sitesi’nde Merkez Fabrikası ile siz değerli müşterilerimize satışlarını sunmaktadır.

Tarihçe

Uğurlu Metal olarak bizi bu günlere getiren tercihlerimiz ve iş ahlakımız.

history
1992

1992 yılında Sultanbeyli Mecidiye Mahallesine taşınarak faaliyetlerine burada sürdürmüştür.

2000

2000' li yılların başından itibaren sac üretimi ve satışına başlamış olup yine aynı tarihlerde sandviç panel satışını da toptan ve perakende olarak başlatmıştır.

2012

Uğurlu Hurda Demir ve San. Tic. Ltd. Şti. Şekerpınar Şubesini 2012 ' de faaliyete başlatmıştır. Şubemizde çatı malzemeleri ve sandviç panel satışını sürdürmektedir.

history
Günümüz

Uğurlu Hurda Demir San. Tic. LTD. ŞTİ Günümüzde trapez sac imalatı, galvanizli, boyalı, DKP ve HRP rulo sac satışı,sandviç panel satışı ve endüstriyel metallerin geri dönüşümünü yapmaktadır.

history
1970 - Kuruluş

Firmamız 1970 yılında '' Uğurlu Hurda Demir Ticareti'' adı altında Kartal-Cevizli' de kurulmuş olup Hurda, Demir ve diğer geri dönüşüm malzemeleri iş alanında hayatına başlamıştır.

1994

1994 yılında şirketleşmeye gidilmiş '' Uğurlu Hurda Demir San. ve Tic. Ltd. Şti. '' adlı altında aile şirketi kurulup faaliyet alanı genişletilmiştir.

history
2007

Uğurlu Hurda Demir ve San. Tic. Ltd. Şti. Tuzla Şubesini 2007 ' de faaliyete başlatmıştır. Şubemizde çatı malzemeleri ve sandviç panel satışını sürdürmektedir.

history
2013

Uğurlu Hurda Demir ve San. Tic. Ltd. Şti. Marmara Geri Dönüşümcüler Fabrika-Merkez 2012 yılında tesisimiz kurulmuştur. 2013 ' de Uğurlu Hurda Demir Merkez fabrika tesisimizde Trapez sac, galvaniz sac, hurda alım-satım, sandviç panel ayrıca iş makineleri ticareti de yapılmaktadır.